• Главная
  • Лідер вінницького «ТіКу» Бронюк збирається відстояти «віджатий» у медпідрозділу 93-ї бригади медичний ЗіЛ «Годзіллу»
11:30, 18 июня 2015 г.

Лідер вінницького «ТіКу» Бронюк збирається відстояти «віджатий» у медпідрозділу 93-ї бригади медичний ЗіЛ «Годзіллу»

Лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк втрутився у справу повернення медичному підрозділу 93-ї окремої механізованої бригади «віджатого» військовою службою правопорядку мобільний медичний пункт «Годзілла», обладнаний на базі вантажівки ЗіЛ, яку придбали і передали військовим медикам вінницькі волонтери на чолі з Бронюком.

Авто, що має високу прохідність, відремонтували та обладнали спеціальною пічкою, щоб у польових умовах це був зручний мобільний медичний пункт. А вже скоро за чималу кількість подвигів бійці почали називати автівку «Годзіллою». З настанням тепла, коли нібито діють мирні домовленості, а великий «ЗІЛ» є помітною мішенню, яку вороги легко можуть побачити з безпілотників, авто на передову не вивозили, аби вберегти до зими. «Годзілла» розташовувався у місці дислокації роти, а бійці та медики у ньому зберігали особисті речі та медпрепарати.

Лідер вінницького «ТіКу» Бронюк збирається відстояти «віджатий» у медпідрозділу 93-ї бригади медичний ЗіЛ «Годзіллу», фото-1

І от 10 червня, коли медики перевозили авто з одного місця у інше, їх зупинили працівники військової служби правопорядку у Красноармійську, заявили, що на автомобіль немає документів і до з’ясування обставин забрали його на штрафмайданчик.

- Це повна нісенітниця! Адже ще в січні цей «ЗІЛ» отримав свій військовий номер і протягом всього перебування у зоні АТО на нього виписувались військові путівки і списувалось пальне, - говорить Віктор Бронюк, який у січні викупив «Годзіллу» і особисто передав медикам 93-ї бригади.

Лідер вінницького «ТіКу» Бронюк збирається відстояти «віджатий» у медпідрозділу 93-ї бригади медичний ЗіЛ «Годзіллу», фото-2

Лідер вінницького «ТіКу» зазначає, що вінницькі волонтери намагаються допомагати бійцям, шукають час, ресурси і гроші, щоб забезпечити їх необхідним, чим взагалі-то повинна займатися держава, а тут виходить, що вся ця допомога потім невідомо куди дівається.

- І це не поодинокий випадок, адже вже мали ситуацію, коли машину, яку привезли з Вінниці, забрала служба ВСП і та автівка безслідно зникла… Якщо такі дії починаються всередині армії, про який бойовий дух можна говорити?! Складається враження, що в армії зовсім не думають про людей, головне - щоб на папері все зійшлося…, - зазначає Віктор Бронюк.

Після усіх розмов та розборок «Годзіллу» все-таки знайшли, її забрали зі штрафмайданчика у 93-тю бригаду. Але заступник по технічній частині заявив, що повертати медикам автівку не буде, а вже за кілька годин вона взагалі була розібрана на запчастини: зняли новісенький радіатор, коробку, колеса…

- Це повинно дійти до міністра оборони! Якщо так піде далі, ми ніколи не виграємо війну і ніколи не будемо нормальною державою. У нас забрали єдину перев'язочну машину! Держава не дала, волонтери допомогли. Протягом зими цей «ЗІЛ» багато разів ламався і стільки ж ми його ремонтували. Друзі надсилали запчастини, а ми самотужки міняли їх і знову ставили «Годзіллу» на колеса. А потім служба ВСП Красноармійська зупинила, при наших хлопцях працівники нахабно почали мародерствувати по речах поранених і розпихати по кишенях все, що сподобалося. Ледве до бійки не дійшло. Їм говорять: «Це ж речі поранених», - а їм все одно. Відбилися, речі відстояли. Машину - ні. Машину спершу забрали ВСПшники, а потім - свої ж з бригади, - обурюється військовий медик, вінничанин Андрій Грачов.

Аби виправдатися, по військових каналах вже проходить інформація, що медики, що перевозили «ЗІЛ», нібито були напідпитку.

- В голові не вкладається, навіщо зсередини свої ж починають все це колотити. Я особисто знаю бійця, що був за кермом. Він взагалі ніколи не вживає спиртного! Та й запис відеореєстратора про те, як все це «віджимання» відбувалося, у медиків є, - зазначив Віктор Бронюк і додав, що найближчим часом матиме розмову з керівником 93-ї бригади, для якої вінницькі волонтери передали вже 7 одиниць техніки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...