• Главная
  • Рада відмовилася знижувати пенсійний вік для жінок
12:45, 18 июня 2015 г.

Рада відмовилася знижувати пенсійний вік для жінок

Три законопроекти, щодо зниження пенсійного віку, були провалені. За дані документи у першому читанні проголосувало 162, 157 і 171 народний депутат відповідно при мінімально необхідних 226.

Верховна Рада не змогла ухвалити законопроект №1031-1 "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", а також два альтернативні законопроекти - №1031-2 і №1031-3.

Провалені проекти законів дозволили б жінкам знову виходити на пенсію в 55 років.

Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів зробив висновок, що усі зміни до законопроектів не можуть вважатися виправданими до того часу, поки не буде встановлено балансу солідарної системи пенсійного страхування.

Це і детінізація заробітних плат, рішуче скорочення сфери зайнятості на тимчасових роботах без належного оформлення угод, підвищення рівня заробітної плати працівників, реалізація програми розвитку робочих місць та збільшення рівня зайнятості населення.

ДОВІДКА. Наразі у Вінницькій області налічується 508 тисяч пенсіонерів, яким у 2014 році було виплачено близько 8 мільярдів гривень, середня пенсія по області становить 1344 гривень, а у військових пенсіонерів – 2482 гривень.

Найбільший середній розмір пенсійних виплат – у Ладижині і Вінниці – 1614 гривень та 1562 гривень відповідно, а найменший – у Літинському, Чернівецькому, Шаргородському, Мурованокуриловецькому, Бершадському і Оратівському районах – від 1244 гривень до 1248 гривень.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...