• Главная
  • Цирк поїхав! Сміття залишилось?
15:15, 18 июня 2015 г.

Цирк поїхав! Сміття залишилось?

Щороку протягом теплих місяців до Гайсина приїздить цирк. Маленькі гайсинчани поринають у світ екзотичних тварин, неймовірних акробатичних трюків, веселих клоунів. Їх приїзд тішить і батьків, які раді розважити свою дитину чимось цікавеньким.

Місце, де «осідають» циркачі - земельна ділянка поблизу автовокзалу, між будинками №115 і №117, яке міська рада здає в оренду мандрівним артистам. І все було б добре, якби не сміття, що час від часу залишається після їх від’їзду.

За словами спеціаліста з питань благоустрою та санітарії міста Сергія Канишина, договір щодо прибирання цієї території вони заключають із нашими комунальними підприємствами.

«Це вже не прибудинкова територія, - каже начальник КП «Гайсинський ЖЕК» Олександр Новіцький. - Отже, не наша компетенція».

Як з’ясувалося оформленням договорів на вивезення сміття займається КП «Гайсинський комбінат комунальних підприємств». Однак лише його вивезенням. А ті поодинокі папірці, обгортки і т.п. мають прибирати самі орендувальники. Та не всі циркачі-квартиранти (чого кривити душею) збирають після себе все до останнього пакетика. Хто ж тоді прибирає? На це питання відповіді так і не знайшлося. Це можуть бути небайдужі мешканці прилеглих будинків, ті, хто тримає поруч городи або ж сама природа силою вітру розносить той непотріб.

В останні дні травня в Гайсині знову відбулися циркові вистави. Цього разу після від’їзду гастролерів на згаданій ділянці майже не залишилося папірців - очевидно совісні артисти побували. Хоча до комбінату комунальних підприємств вони так і не звернулися. А ось під будинками сліди своєї «життєдіяльності» залишають самі ж мешканці: тут і пляшки, і недокурки, і поліетилен…

То, напевно, й нарікати варто в першу чергу на себе самих, а вже потім на цирк чи на комунальні служби…

Цирк поїхав! Сміття залишилось?, фото-1
Цирк поїхав! Сміття залишилось?, фото-2
Цирк поїхав! Сміття залишилось?, фото-3
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...