• Главная
  • У Вінниці визначили переможців конкурсу «Арт-Олімп»-2015
19:38, 18 июня 2015 г.

У Вінниці визначили переможців конкурсу «Арт-Олімп»-2015

У Вінниці пройшло урочисте нагородження переможців обласного фестивалю-конкурсу візуального мистецтва «Арт-Олімп»-2015. Сьогодні, 18 червня, у обласному художньому музеї нагородили 25 найталановитіших представників міста та області.  

За словами завідувача відділу науково просвітницької роботи і розвитку музею, директора фестивалю Наталії Безбах фестиваль проходить у Вінниці з 2000 року.   - Ми проводимо даний конкурс за підтримки Вінницької міської ради, зауважила директор фестивалю.

– Сьогодні серед картин представлено багато робіт з військовою тематикою та бачення мистецького майбутнього. Це актуальний погляд в майбутнє та бачення сьогодення, яке ми не можемо залишити без нашої уваги.   Завідувач відділу науково просвітницької роботи і розвитку музею зазначила, що конкурс проходив у декілька етапів.   - Всього у конкурсі взяли участь близько 300 учасників, - розповіла Наталія Безбах.

– Конкурс проходив у три етапи, сьогодні ми нагородимо 25 переможців.  Заступник директора-начальник відділу культурно-мистецьких закладів Ганна Ковальчук привітала юних художників з перемогою.  

- Сьогодні ми маємо можливість нагородити талановитих жителів Вінниччини,- зауважила Ганна Ковалчук.

– Вінницька міська рада всіляко підтримує проведення даного фестивалю. Я рада, що у конкурсі немає поділу на жителів міста та області.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...