• Главная
  • У Вінниці пропонують позбавити права обиратися до місцевих рад «людей Януковича»
09:04, 19 июня 2015 г.

У Вінниці пропонують позбавити права обиратися до місцевих рад «людей Януковича»

Рішення про це прийняли на засіданні Політико консультативної ради при Вінницькій облдержадміністрації. 

Члени ПКР звернулися до депутатів Верховної Ради і запропонували цікаву законодавчу ініціативу. Вони пропонують заборонити реєстрацію для участі у місцевих виборах певних осіб.

Звернення оприлюднив заступник голови Політичної консультативної ради при Вінницькій облдержадміністрації В’ячеслав Березовський.

«Задля недопущення до обрання на виборні посади осіб, які були головними виконавцями злочинної політики Януковича, на виборах до місцевих органів влади в Україні заборонити реєстрацію осіб, які були призначеними на державні посади за підписом В. Януковича. Такими в основному є голови обласних та районних державних адміністрацій.
На виборах до місцевих органів влади в Україні заборонити реєстрацію осіб, які були раніш обраними на посади у органах місцевого самоврядування за поданням місцевих організацій Партії Регіонів районного рівня і вище»,
 - йдеться у зверненні. 

Члени ПКР аргументують таку пропозицію, що голови ОДА і РДА при Януковичі та депутати місцевих рад-регіонали мають понести відповідальність за трагічні події на Майдані та їх наслідки. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...