• Головна
  • Вінничани незаконно «розжились» на соцдопомогах
16:40, 20 жовтня 2011 р.

Вінничани незаконно «розжились» на соцдопомогах

Понад 115 тис. гривень збитків виявили фахівці Контрольно-ревізійного управління у Вінницькій області під час ревізії використання коштів виділених з державного бюджету протягом 2010 – першого півріччя 2011 років, які призначені для соціальних виплат.

Про це повідомляє прес-служба Контрольно-ревізійного управління у Вінницькій області.

Проведені контрольні заходи, якими були охоплені управління праці та соціального захисту населення семи райдержадміністрацій, а також Департамент праці та соціального захисту населення Вінницької міської ради, виявили низку проблем щодо використання державних коштів, спрямованих на забезпечення на виплат допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам.

Зокрема, через внесення громадянами до декларацій недостовірних даних про майновий стан, зайво призначено соціальних допомог на суму близько 76 тис. гривень, з яких понад 67 тис. гривень – виплачені.

Так, посадові особи Департаменту праці та соціального захисту населення Вінницької міської ради у чотирьох випадках призначили та виплатили соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, які не відобразили у деклараціях придбання дороговартісних транспортних засобів, нежитлових приміщень тощо, внаслідок чого із бюджету незаконно було виплачено близько 26 тис. гривень. А незазначення в деклараціях мешканців Бершадського району факту володіння двома транспортними засобами призвело до зайвої виплати майже 29 тис. гривень. Через приховування громадянами додатково отриманих доходів із бюджету зайво виплачено більше 10 тис. гривень.

Під час ревізії виявлені й випадки призначення соціальної допомоги особам, які не мають права на її отримання, а також зайвої виплати допомоги на дітей до досягнення ними трирічного віку.

Разом з тим встановлені непоодинокі факти недонарахування гарантованих державою виплат. Так, посадові особи Управління праці та соціального захисту населення Тиврівської райдержадміністрації всупереч чинного законодавства нараховували допомогу дітям, чиї батьки ухиляються від сплати аліментів, у розмірі, який становив менше 30 % прожиткового мінімуму, визначеного для дітей певного віку, що призвело до недоплати зазначеної допомоги на загальну суму близько 12 тис. гривень. Подібне порушення виявлено і в Управлінні праці та соціального захисту населення Шаргородської РДА.

Керівникам усіх зазначених установ направлена вимога щодо усунення виявлених порушень, а про результати ревізій проінформовані правоохоронні органи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...