• Главная
  • Настпуного тижня обговорюватимуть приєднання Десни до Вінниці
09:59, 20 июня 2015 г.

Настпуного тижня обговорюватимуть приєднання Десни до Вінниці

У понеділок, 22 червня, пройде громадське обговорення проекту рішення міської ради щодо можливого добровільного об’єднання   територіальних громад селища Десна, Деснянської селищної ради з територіальною громадою міста Вінниці. Про це повідомляють у Вінницькій міськраді.

Відповідно до ч. 3 ст. 5 Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад»,  керуючись ст. 42, ч. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зверненням  селищного голови  на  підставі рішення Деснянської селищної ради №35 від 22.04.2015року «Про надання згоди на добровільне об'єднання територіальних громад» та розпорядженням міського голови від 10.06.2015р. №188-р «Про  вивчення пропозицій  щодо ініціювання  добровільного об’єднання  територіальних  громад та  її громадського обговорення» до 22 червня проводиться громадське обговорення проекту рішення міської ради щодо  можливого добровільного об’єднання   територіальних  громад селища  Десна,  Деснянської  селищної  ради  з  територіальною громадою м. Вінниці з центром у місті Вінниця.

Пропозиції та зауваження приймаються у порядку встановленому чинним законодавством Департаментом правової політики та якості за адресою м.Вінниця, вул. Соборна, 59, кім. 710, тел. 59-50-31

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...