• Главная
  • В селі на Ямпільщині відкрили оновлену сімейну амбулаторію
11:28, 20 июня 2015 г.

В селі на Ямпільщині відкрили оновлену сімейну амбулаторію

В селі В.Кісниця Ямпільського району підбили підсумки завершення впровадження спільного мікропроекту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури" Українського фонду соціальних інвестицій та Великокісницької територіальної громади. Основною метою проекту був капітальний ремонт будівлі кісницької амбулаторії загальної практики сімейної медицини, повідомляють в РДА.

Згідно проекту, громада профінансувала ремонт у розмірі 20% від загальної вартості (1105,0 тис.грн), 80% коштів було залучено за рахунок гранту уряду Німеччини через Німецький банк розвитку (KfW).

В рамках проекту здійснено ряд ремонтно-будівельних робіт: утеплення та фарбування фасаду, влаштовано відмостку, улаштування водостоку, пандусу, металевих перемичок над всіма вікнами, заміна вікон та дверей на енергозберігаючі, зовнішнє та внутрішнє оздоблення (відкоси) та інше. 

На відкриті відремонтованого закладу були голова районної державної адміністрації Михайло Вдовцов,

 

заступник директора департаменту охорони здоров'я та курортів обласної державної адміністрації Павло Лесик, начальник відділу охорони здоров'я райдержадміністрації Геннадій Колюшко, сільський голова Микола Ганзюк, лікарі та жителі громади. На святі були присутні й представники Львівського представництва Українського фонду соціальних інвестицій.

Право відкрити оновлений медичний заклад було надано Михайлу Вдовцову, Павлу Лесику та Сергію Шигірту. 

Вітаючи жителів села та усіх присутніх з успішним проектом, голова райдержадміністрації Михайло Вдовцов та директор Львівського представництва Українського фонду соціальних інвестицій Сергій Шигірт вручили грамоти та подяки. 

Після урочистого відкриття амбулаторії відбувся святковий концерт за участю працівників та аматорів районного будинку культури та В.Кісницького СБК. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...