• Главная
  • Вінниччина і Донецький університет працюють над створенням наукового парку
14:29, 20 июня 2015 г.

Вінниччина і Донецький університет працюють над створенням наукового парку

Цій темі був присвячений  науково-практичний семінар, який відбувся 18 червня під головуванням голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія. 

Науковці ДонНУ презентували концепції наукового парку «ДонНУ-Поділля» та програми «Магістр бізнес-адміністрування (МБА)»-«АгроМБА». 

Донецький національний університет розпочав серію науково-комунікаційних заходів, спрямованих на дослідження регіонального розвитку. В результаті дослідження передбачається підготувати наукові публікації, а також аналітичні матеріали з рекомендаціями щодо вдосконалення промислової та регіональної політики.

«За той час, що ДонНУ, через певні об’єктивні обставини, переїхав до Вінниці, а це трошки більше ніж півроку, ми наладили тісні взаємостосунки щодо пошуку новітніх підходів у подальшому розвитку області. Присутність Донецького вузу у нашому обласному центрі додав цікавого колориту в науковому середовищі краю. Це може стати поштовхом до того, в якому напрямку розвивати як науку у Вінницькій області, так і економічний сектор. Під час неодноразових зустрічей ми змогли ознайомитись з науковими напрацюваннями донецьких колег. Їх досвід є досить цікавим та перспективним, і нам потрібно його враховувати і примножувати. Я переконаний, що сьогодні ми маємо всі можливості розпочати нову сторінку в розвитку вінницького бізнесу», - сказав Валерій Коровій.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...