• Главная
  • Чотирьох вінницьких підприємців позбавили ліцензій - продавали алкоголь та сигарети дітям
15:00, 20 июня 2015 г.

Чотирьох вінницьких підприємців позбавили ліцензій - продавали алкоголь та сигарети дітям

Вінницьким підприємцям-порушникам анулювали ліцензії та застосували фінансові санкції на суму майже 75 тисяч гривень. Зокрема, двох ліцензій реалізаторів алкоголю та цигарок позбавили у травні. 

Загалом, за порушення вимог Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» суб’єктам господарювання Вінниччини нарахували понад  935 тис. грн фінансових санкцій. Із них – за торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін − 48,728 тис. грн; торгівлю алкоголем і цигарками без ліцензії − 659,336 тис. грн; за зберігання (реалізацію) алкогольних напоїв немаркованих марками акцизного податку − 51,00 тис. грн; за зберігання (реалізацію) тютюнових виробів немаркованих марками акцизного податку − 17,00 тис. грн; за інші порушення 84,22 тис. грн (місце не внесено зберігання до ЄДР − 34 тис. грн, несвоєчасне подання звіту про обсяги виробництва та/або обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів – 17 тис. грн, донараховано акцизного податку за результатами документальної перевірки – 33,22 тис. грн) 

Начальник обласної фіскальної служби Мирослав Продан зазначає, що відомство постійно контролює обіг сигарет, алкоголю та спирту на території Вінниччини. Головне завдання податківців не нараховувати штрафні санкції, а навпаки – упереджувати порушення, повідомляють в ГУ ДФС у Вінницькій області.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...