• Главная
  • На Вінниччині дільничні інспектори розкрили 1300 злочинів
11:32, 19 июня 2015 г.

На Вінниччині дільничні інспектори розкрили 1300 злочинів

Вчора, 18 червня, служба дільничних інспекторів міліції відзначає 92 річницю з Дня створення. Найперше, до кого звертаються люди за захистом і допомогою – це дільничні інспектори.

Щодня на телефони служби надходять сотні дзвінків від людей, які потребують захисту, правової допомоги чи поради.

На Вінниччині дільничні інспектори розкрили 1300 злочинів, фото-1

З 2014 року службу дільничних інспекторів Вінниччини очолює підполковник міліції Павло Дармограй. До того – впродовж семи років керував шерифами області полковник міліції Ігор Слободянюк.

Сьогодні на Вінниччині працює 591 дільничний, серед них - 56 жінок. Усім, хто присвятив себе цій нелегкій професії, потрібні не лише професійні навики, але й витримка, вміння знаходити спільну мову з різними категоріями людей, готовність до ненормованого робочого дня і відсутності вихідних.

 Дільничні інспектори попереджують та розкривають правопорушення. Зазвичай, від професійної роботи дільничних інспекторів напряму залежить стан правопорядку.  В цьому році дільничними інспекторами розкрито  1300 злочинів, в тому числі, 261 тяжкий та особливо тяжкий, серед яких 49 – пов’язаних з незаконним обігом зброї, 111 – пов’язаних з незаконним обігом наркотиків.   

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...