• Главная
  • «Вінницяобленерго» купило лічильники у фірми Григоришина
18:36, 21 июня 2015 г.

«Вінницяобленерго» купило лічильники у фірми Григоришина

ПАТ «Вінницяобленерго» 10 червня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Енерго Контроль» на закупівлю лічильників на суму 14,40 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Про це повідомив сайт «Наші гроші», посилаючись на «Вісник державних закупівель».

Сліз сказати, що «Вінницяобленерго» контролюється Костянтином Григоришиним, 50% через «Луганське Енергетичне Об’єднання», ще 22% через кіпрську «Garensia enterprises limited». 

Замовлено 37 524 однофазних електронних двохелементних лічильників по 384 грн./шт.
Фірма «Енерго Контроль» була заснована на початку 2013 р. і за цей час отримала замовлень на 25,68 млн грн., усі від Вінницького обленерго. При цьому приписаний «Енерго Контроль» по вул.Енергетичній,5 у Вінниці – там же знаходиться «Вінницяенергоналадка». Це підрозділ «Вінницяобленерго», який зокрема займається ремонтом і техобслуговуванням лічильників.
Власниками компанії є кіпрські «Ленсар Трейдінг Лімітед» і «Сетемпіо Холдінгс Лімітед».

Перша фірма, «Ленсар», також є співвласником ТОВ «ІК «Інвест Буд», на неї фірму переписали у 2011 р., а до того співвласником був «Енерджі стандард пауер лімітед» з групи Костянтина Григоришина.

Щодо «Сетемпіо», то на неї в 2011р. перереєстрували компанію ТОВ «ДП Лео» (нині ТОВ «Енерджі інжиніринг»), котрою до того володіла «Група Енергетичний Стандарт» – Україна» того ж Григоришина.

Єдиним конкурентом при цьому було ТОВ «Проматом». Ця компанія була заснована фірмою «Energy Standard Group S.A.» Костянтина Григоришина, однак згодом її переоформили на три кіпрські компанії: «Кінтук холдінг лімітед», «Мораіс інвестментс лімітед» і «Рафтена трейдінг лімітед».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...