• Главная
  • Вінницький нардеп Кудлаєнко планує прибрати каральний податковий контроль
21:03, 21 июня 2015 г.

Вінницький нардеп Кудлаєнко планує прибрати каральний податковий контроль

Народний депутат, вінничанин Сергій Кудлаєнко увійшов до нового міжфракційного об’єднання. Його мета – реформа оподаткування.  «Під час реформування податкового,митного і земельного законодавств потрібно знайти баланс інтересів держави і бізнесу», - сказав Кудлаєнко.

Про цілі об’єднання йшлося на брифінгу у Верховній Раді України. 

Нове об’єднання з реформування податкового митного та земельного законодавств України щоб напрацювати поправки до основних бюджетоутворюючих Кодексів України.

Для цього народні депутати співпрацюватимуть з науковцями, експертами, громадськими активістами, приватними підприємцями і фермерами. 

«Перш за все, в розрізі податкової та митної реформи група депутатів тісно співпрацює з академічною спільнотою, громадськими активістами, міжнародними експертами та бізнес-середовищем. Наша основна мета — знайти правильний баланс між інтересами держави та бізнесу і відмовитися від каральної моделі податкового контролю, запровадити умови та стимули для деофшоризації економіки України», - сказав Сергій Кудлаєнко під час презентації нового депутатського об’єднання.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...