На Вінниччині у села повезуть культуру
На Вінниччині створять мобільні культурно-мистецькі та інформаційно-просвітницькі групи, які будуть створенні на базі районних закладів культури. Такі групи працюватимуть в населених пунктах де немає бібліотек і клубів.
Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації.
Мобільні групи хоча б один раз в два місяці, проводитимуть культурно – дозвіллеві та освітні заходи в сільських населених пунктах, де немає стаціонарних закладів культури.
«Найближчим часом плануємо розпочати експериментально запроваджувати таку модель нестаціонарного обслуговування сільського населення у Крижопільському та Теплицькому районах» – повідомив начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Станіслав Городинський.
Загалом у Вінницькій області 441 населений пункт, де немає сільського клубу, ще 611 сіл не мають бібліотек.
Коментарі