• Головна
  • У Вінниці пенсіонерів закликають відкривати рахунки
16:20, 21 жовтня 2011 р.

У Вінниці пенсіонерів закликають відкривати рахунки

Пенсіонери відмовляються від звичного отримування своєї пенсії через поштові відділення. З початку року шість з половиною мільйонів громадян України відкрили власні рахунки, аби отримувати гроші через банк. У Вінницькій області ця цифра складає десять тисяч вкладників.

Про це заявив начальник головного управління Пенсійного фонду Микола Черненко.

Додатковим клієнтам зраділи і керівники банків. Із 45 банківських установ, що працюють у області, лідерами з обслуговування пенсіонерів стали «Приватбанк», «Ощадбанк» і «Райффайзен Банк Аваль». Усього послугами банків користуються 33% пенсіонерів нашої області.

- Ми зацікавлені сприяти відкриттю нових банківських рахунків для пенсіонерів, - каже Микола Черненко. – Це допомагає заощадити пенсійні кошти, адже банки відкривають рахунки для пенсіонерів безкоштовно. Пенсіонери також можуть отримувати відсотки, нараховані на залишки коштів. До того ж їм не потрібно йти на пошту і вистоювати чергу, або чекати листоношу, якого можуть пограбувати.

Банки, що надають пенсіонерам свої послуги, обирались на конкурсній основі – таких відібрано двадцять.

Самі пенсіонери, особливо старшого покоління, хоч і визнають, що за пенсією важко ходити, проте вчитись користуватись банкоматом для них - ціла проблема.

- Мені потрібен хтось, хто б ходив зі мною знімати пенсію, - каже пенсіонерка Алла Швець. – У мене є онуки, вони допоможуть, а якщо людина одинока – вона ж не попросить на вулиці перехожого допомогти. А про відсотки від залишків – взагалі смішно чути. Це не стосується таких пенсіонерів, як ми. У мене, наприклад, пенсія - тисяча двісті гривень, ледь вистачає, щоб дотягнути до кінця місяця, а в інших і того немає. Хто з такої суми зараз зможе щось відкласти? Це вони так знущаються…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...