• Головна
  • На Вінниччині більше тисячі жителів залишилися без питної води
10:51, 23 червня 2015 р.

На Вінниччині більше тисячі жителів залишилися без питної води

На Вінниччині більше тисячі жителів Літина залишилися без питної води. В криницях замість води темно оранжева рідина зі специфічним запахом.

В криниці Світлани Гвоздьової вода оранжевого кольору, жінка не ризикує поїти нею худобу чи поливати город.

«Помитися, попрати, білих речей майже немає. Посуд помиєш, сполоснеш, жирної плівкою повністю обтягує посуд», - каже жінка.

В дворі вчительки хімії знаходиться дві криниці, але брати воду з них господарка боїться. Лілія Пеструшка ходить за кілометр щоб набрати води.

«Дивишся в криницю, там величезна жирна пляма, як бензин розлитий», - розповідає Лілія.

Жителі Літина вже зверталися в десятки різних установ, але чіткої відповіді, чому вода оранжева і має неприємний запах так і не отримали.

Люди впевнені, що вода стала непридатною не без причини. Причиною місцеві називають сміттєзвалище, яке розташоване, буквально, в кілометрі від жилих будинків. Дихати там без ватно-марлевої пов’язки важко, у великих ямах там розкладаються відходи.

Медики в місцевій лабараторії тільки розводять руками. На ретельний аналіз потрібні тижні, але про непридатність води кажуть відразу.

Про літинську проблему знають і в районній адміністрації, там впевнені, що у людей просто недостатньо глибокі криниці і туди потраплять грунтові води.

Лариса Кримковська заступник голови літинської районної адміністрації розповідає що, вода не відповідає нормам споживання, в силу природних обставин, тому що це є підшкурна вода.

Чиновники пообіцяли що безкоштовно доставлятимуть у Літин питну воду, а в кінці наступного року проведуть водопровід . Три мільйони гривень в районі на ці цілі є.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...