• Главная
  • На Вінниччині накопичуватимуть біомасу, щоб економити газ
14:30, 23 июня 2015 г.

На Вінниччині накопичуватимуть біомасу, щоб економити газ

У Вінницькій області створять регіональний центр біомаси (РЦБ), який займатиметься вирощуванням і постачанням сировини для виготовлення альтернативного палива. Про це повідомляє uacrisis.org. 

Такі ж центри як пілотні проекти створять у Хмельницькій і Рівненській областях. Їх планують запустити вже до початку опалювального сезону 2015-2016 року.

Як повідомив радник Центру економічного та екологічного партнерства Іван Григорук, інфраструктура для вирощування і постачання біомаси на довгостроковій основі створюється в Україні в рамках проекту колективної ініціативи групи галузевих компаній «Біотепло 100». 

За його словами, центри у трьох областях дозволять налагодити роботу енергетичних кластерів – самодостатніх механізмів, які стануть сполучною ланкою між виробниками і споживачами.

Через три роки, зауважує експерт, регіональні центри біомаси на Хмельниччині, Рівненщині та Вінниччині зобов’язані вийти на багатообіцяючі щорічні показники. Так, кожного року РЦБ мають заміщувати 250 млн. кубометрів природного газу, встановлювати 70 котлів на біомасі, створювати 5 000 робочих місць, залучати 30 млн. євро інвестицій та 10 млн. євро економити на паливі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...