• Главная
  • У трьох районах Вінниччини хочуть об’єднати навколишні села в одну територіальну громаду
15:50, 23 июня 2015 г.

У трьох районах Вінниччини хочуть об’єднати навколишні села в одну територіальну громаду

22 червня відбулась нарада з окремими головами районних рад та райдержадміністрацій Вінницької області щодо внесення пропозицій і доповнень до проекту Перспективного плану формування територій громад Вінницької області.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Вінницької облради.

Минулого тижня координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької облради, підчас якої мали затвердити проект Перспективного плану формування територій громад Вінницької області. Ним було передбачено створення 108 спроможних громад. Але через те, що п’ять районів не погодились з запропонованою схемою, обговорення продовжили сьогодні, напередодні сесії облради, на якій завтра вже мають затвердити Перспективний план.

Піднімалися питання об’єднання громад в Хмільницькому, Оратівському, Могилів-Подільському, Калинівському, Ямпільському районах.

В ході наради голови районних рад акцентували увагу на тому, що думку мешканців громад необхідно обов’язково враховувати під час ухвалення остаточного рішення. Це необхідно для зменшення соціальної напруги серед жителів територіальних громад.

Крім того, зазначалося, що важливо врахувати економічні передумови, адміністративно-територіальне розташування, наявну інфраструктуру і мережу соціальних закладів у територіальних громадах, які пропонується об’єднати. Наголошено на важливості збереження в процесі об’єднання того, що було збудовано за роки незалежності України у селах. Адже це сьогодні чи не найбіліше хвилює громадян.

Так, керівники зазначених районів надали свої пропозиції керівництву обласної Ради та облдержадміністрації щодо об’єднання територіальних громад.

Зокрема, очільники Оратівського, Могилів-Подільського і Ямпільського районів висловили думку, що у цих районах доцільніше створити одну територіальну громаду навколо районного центру. Було підкреслено, що ця пропозиція випливає з позиції жителів територіальних громад.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...