• Главная
  • На Вінниччині ліквідували школу-інтернат, де працівників було більше, ніж учнів
14:30, 24 июня 2015 г.

На Вінниччині ліквідували школу-інтернат, де працівників було більше, ніж учнів

У Крижопільському районі ліквідували Соколівську школу-інтернат. 24 червня на черговій сесії облради 71 депутат підтримав дане рішення .

За словами заступника директора департаменту освіти й науки ОДА, головною причиною радикальних змін стало те, що обслуговуючого персоналу в навчальному закладі більше, ніж дітей.

«Через впровадження інклюзивної освіти багато дітей мають право за бажанням батьків навчатися у звичайних школах, а не в школах-інтернатах. Тому в останні роки у нас значно зменшується контингент таких дітей.

Потреби залишати таку велику мережу зазначених навчальних закладів шкіл-інтернатів зараз немає. Зокрема в Соколівській школі-інтернат навчається 38 дітей, 30 з яких є мешканцями Крижопільського району. Працює там 19 педпрацівників і 21 чоловік обслуговуючого персоналу. Тобто 40 чоловік обслуговує 38 дітей. Зрозуміло, що це великі навантаження для бюджету.

За 30 кілометрів розташована Ободівська школа-інтернат, за 20 кілометрів аналогічна Піщанська школа-інтернат. Тому було прийнято рішення ліквідувати Соколівську школу-інтернат», - зазначила Олена Чорна.

Нагадаємо, що 24 червня депутати проголосували за надання Калинівці статусу міста обласного значення. Останній крок – за ВРУ.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...