• Главная
  • Вінничани підтримують відміну спецпенсій
15:35, 24 июня 2015 г.

Вінничани підтримують відміну спецпенсій

Вінничанам розповіли про впровадження в життя нового закону про пенсійне забезпечення. Сьогодні, 24 травня, начальник управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака повідомила не лише про зміни у законодавстві у сфері пенсійного забезпечення, але й про ставлення вінничан до нововведень.   

На початку зустрічі очільниця Пенсійного фонду повідомила, що кількість пенсіонерів в області збільшилась.  

- Сьогодні на обліку в управлінні перебуває майже 92 тисячі пенсіонерів, - зауважила чиновниця. – В середньому в місяць призначається 312 нових пенсійних справ. Також до нас звернулися 1177 переселенців з Донецької та Луганської областей. Нині 966 жителів Східних областей отримують пенсію у нас.    

Олена Корчака розповіла, що працівники пенсійного фонду провели  соціологічне дослідження. Службовці опитали 213 вінничан різного віку, які відповіли на вісім запитань  стосовно пенсійного забезпечення.   - Ми провели анкетування серед різних верств населення, - зазначила начальник управління Пенсійного фонду. – Майже 69% респондентів відповіли, що схвалюють законодавчу ініціативу щодо запровадження єдиних принципів призначення пенсій для всіх категорій громадян.   Нагадаємо, що з 1 червня 2015 року  відмінили нарахування пенсій за спеціальними законами, серед яких: «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», «Про статус Народного депутата», «Про Кабінет Міністрів України», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про дипломатичну службу» та інші, які передбачали додаткові нарахування до пенсій. З січня 2017 року Пенсійний фонд  розпочне  другий етап пенсійної реформи - введення накопичувальної системи.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...