• Главная
  • Швидка допомога в Гайсинському районі - лікар їздить до пацієнтів на велосипеді
15:46, 24 июня 2015 г.

Швидка допомога в Гайсинському районі - лікар їздить до пацієнтів на велосипеді

Сільська медицина має свої особливості, пов’язані як з інфраструктурою місцевості, так і з облаштуванням приміщень для прийому пацієнтів. Та дякуючи старанням всього медперсоналу Гранівської лікарської амбулаторії сімейної медицини і голові сільської ради Миколі Васильовичу Беню, у Гранові, Михайлівці й Нараївці із наданням життєво необхідних послуг усе в порядку. Є в розпорядженні амбулаторії важливий атрибут вчасної лікарської допомоги - автомобіль та водій. Тож щодня після обіду, головний лікар Олександр Кравчук на виїздах у Гранові; а по середах, чергуючись, проводить прийоми в Михайлівці та Нараївці. Завдяки цьому близько 4 тисяч пацієнтів не обділені лікарською увагою.

У Гранівській амбулаторії цього року замінили вікна на пластикові, запустили нову котельню. Працюють кабінети стоматолога, оглядовий, дитячий; є лабораторія, аптека.

…Уже без п’ятнадцяти на восьму ранку ФАП с. Кущинець відкритий і його завідувачка Ольга Кабачок (на знімку) готова приймати пацієнтів. Здебільшого вона їде до них на власному велосипеді.

"Як швидка допомога", - жартує Ольга Володимирівна. 

Було б добре, якби велосипед виділили на медпункт. Тоді б жінці не доводилося постійно міняти шини на власному, враховуючи стан доріг, якими доводиться діставатися до пацієнтів. Вона - випускниця Гайсинського медучилища, із 25-річним стажем, працювала на Южно-Українській АЕС (функціональна діагностика), а також у хірургічному і в приймальному відділеннях. Завдяки такому досвіду роботи Ольга Володимирівна одразу визначає, на що скаржитиметься людина, яка приходить на прийом. Тож із 2009 року жителі Гнатівки, Борсуків і Кущинець у надійних руках прекрасного медика.

Два роки тому до ФАПу провели воду, підключили каналізацію. Однак приміщення старе, тож потребує ремонту, чим і бідкається Ольга Кабачок.

Ось така вона, різна медицина на селі…

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...