• Главная
  • На Вінниччині молода мати лікувала свою семимісячну дитину у цілительки-шахрайки
17:44, 24 июня 2015 г.

На Вінниччині молода мати лікувала свою семимісячну дитину у цілительки-шахрайки

Звісно, ця тема не нова… Та скільки б не писали і не попереджали про різні махінації та комбінації шахраїв, щоразу знаходяться ті, хто стає їх потенційними жертвами. Так сталося і з 18-річною Юлією Кобан із с. Куни.

Семимісячна донька Юлії мала проблеми з животиком навіть після виписки з обласної лікарні.  Молода матуся хвилювалася не на жарт – результату лабораторного «посіву» потрібно було чекати два тижні, а тим часом дитина кричала і вдень, і вночі.

Знайома розповіла жінці про дивовижне зцілення своєї куми і показала два фотознімки, на яких та була нібито «до» та «після» смертельної болячки. Якщо на одному знімку виснажене обличчя лякало, то другий уже вабив чарівною посмішкою здорової людини. Аргумент -  «головне, правильно поставлений діагноз, бо нашим лікарям нема довіри» -  остаточно подіяв на Юлію і вона взяла номер телефону цілительки з Умані, а вже на завтра була з дитям у кабінеті «терапевта нетрадиційної медицини». Нічого підозрілого, під дверима в очікуванні стояв величенький натовп людей. Сумнів з’явився тоді, коли на візитівці прочитала прізвище «оператора (?) центру «Зелена лавка». Та вереск хворої дитини одразу повернув її полохливі думки на місце.

- Треба негайно рятувати дитя! – вигукнула «лікар» Галина після ретельного, але дивного обстеження.

- Дитині одягли навушники, - розповідає, схвильована жінка, - а в ручки дали тримати магніти. Галина Володимирівна мене запевнила, що хімічними препаратами мою доню труїли в лікарні, а ця методика ефективніша, оскільки показує наявність паразитів у тілі людини: вони, як і будь-які інші живі організми, випромінюють електромагнітні хвилі певних частот. Більше того, ці прилади змушували їх «резонувати» і, значить, знищуватися. Виписала купу кругленьких пігулок - витяжок із лікувальних рослин на півтори тисячі гривень. Діагноз із 12-ти болячок мене жахнув! Серед них -  хронічний холецистит та паразит Шигелла, небезпечний для життя немовляти. Моїх останніх збережень було не шкода, я віддала їх, аби врятувати дочку.

Юля прийшла до редакції по допомогу, розповівши свою історію, і по-дитячому розплакалась. Як з’ясувалося, через день їй зателефонували з обласної СЕС і сказали точний діагноз. То був банальний дисбактеріоз, що лікується пробіотиками 20 днів. Словам: «Ваша дитина цілком здорова, в неї немає ніяких шигелл!» не вірилося. Молоденька матуся зачитувала діагноз цілительки з Умані ще і ще, жадібно притиснувши телефонну слухавку до вуха, і  розуміння того, що її обманули,  зростало щосекунди. Наївна дівчина побігла до знайомої, яка порадила горе-лікарку, але та відповіла коротко: нікому нічого не доведе і грошей не брала! Поїхала до Умані, написала заяву в міліцію з надією, що все з’ясується і їй повернуть хоча б частину коштів…

Скільки у світі таких самозванок - нетрадиційних лікарів, цілителів, заклинателів, чаклунів - один Господь відає! Бізнес шахраїв не має меж, а тим часом їм, якимось чином, вдається жити-поживати поза межами закону. Як не стати їх наступною жертвою, радять психологи та інші спеціалісти, але Юлю підвели емоції, довірливість та недосвідченість. Так, життя іноді жорстоке, бо за «свою науку» бере дорого, але дохідливо…

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...