• Главная
  • У Росії відмовилися від вінницького порошку, тому що він токсичний?
18:32, 24 июня 2015 г.

У Росії відмовилися від вінницького порошку, тому що він токсичний?

Вінничан цікавить: ця продукція дійсно небезпечна, чи заява Росспоживнагляду — політична?

Про те, що дитячий порошок «Ушастый нянь», який виготовляють у Вінниці на підприємстві «Вінницяпобутхім», не відповідає вимогам за індексом токсичності, повідомили у Росспоживнагляді.

«Згідно з експертизою, засоби миючі синтетичні порошкоподібні дитячі «Ушастый нянь» виробництва ПрАТ «Вінницяпобутхім» (Україна) не відповідають гігієнічним вимогам за індексом токсичності», — йдеться у заяві на офіційному сайті Росспоживнагляду.

Окрім дитячих миючих засобів, кремів, «Вінницяпобутхім» випускає і відомий усім пральний порошок «Лотос». Вінницьке підприємство є філією ВАТ «Невська Косметика» (м. Санкт-Петербург). ВАТ «Невська Косметика» також є власником торгової марки та рецептури «Ушастый нянь».

У прес-службі ВАТ «Невська Косметика» підтвердили інформацію щодо того, що нещодавно зразки прального порошку «Ушастый нянь» бралися для проведення експертизи Росспоживнаглядом.

– Пральний порошок «Ушастый нянь» за показником «індекс гострої токсичності» відповідає Єдиним санітарно-епідеміологічним і гігієнічним вимогам до товарів, що підлягають санітарно-епідеміологічному нагляду (контролю), — запевнили у прес-службі компанії «Невська Косметика». — Зразки продукції будуть спрямовані на додаткове дослідження в експертні організації м. Москви. Офіційної заборони від Росспоживнагляду на реалізацію прального порошку «Ушастый нянь» не надходило.

Кореспондент звернувся до представників «Вінницяпобутхім», щоб поцікавитися їхньою думкою щодо заборони «Ушастого няня» в Росії і дізнатися, як вплине на роботу підприємства ця заборона.

«Пральний порошок «Ушастый нянь» має всі відповідні дозвільні документи, а також відповідає єдиним санітарно-епідеміологічним і гігієнічним вимогам до товарів, що підлягають санітарно-епідеміологічному нагляду. Зразки продукції будуть додатково направлені на досліди в експертні організації, тому зараз рано говорити про будь-які рішення. Підприємство наразі працює у звичайному режимі», — йшлося у повторній відповіді адміністрації «Вінницяпобутхім».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...