• Главная
  • Побиття Бориса Пасіченка з хуліганства перекваліфікували у розбій
11:08, 25 июня 2015 г.

Побиття Бориса Пасіченка з хуліганства перекваліфікували у розбій

У справі поки немає ні підозрюваних, ні затриманих. Але скоєний проти Бориса Пасіченка, як він сам каже, „тітушками” злочин перекваліфікували у більш тяжкий.

Що слідчий змінив правову кваліфікацію нападу на Бориса Пасіченка з Вінницької обласної самооборони Майдану, відомого за прізвиськом Лексус, сказали у секторі зв’язків з громадськістю міської міліції. Тепер розслідують не групове хуліганство, а розбій, скоєний групою осіб. Відповідальність за таке від семи до 10 років з конфіскацією.  

Нагадаємо, що напад на Бориса Пасіченка скоїли вісім чоловіків в спортивному одязі на автостоянці, куди він приїхав ввечері 15 червня, близько 20.00, з дружиною. Побили волонтера-самооборонівця дерев’яними палицями без будь-яких пояснень. Жінка намагалася зняти нападників на мобільний, але в неї вирвали телефон і розбили його.

Подружжя Пасіченків каже, що за ними слідкували, а напали через громадську позицію Бориса. Вони не могли півгодини додзвонитися на „102” і їх дивує, що міліція досі нікого не затримала, хоча вони назвали учасників нападу.  

Потерпілий другий тиждень лежить у лікарні. До нього приїздив київський юрист, що взявся надавати правову допомогу вінничанину безкоштовно, Михайло Гулак. Він називає напад на Бориса Пасіченка замахом на його життя, пов’язаним з втручанням останнього в конфлікт Бродецькому цукровому заводі, який намагаються порізати на металолом.  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...