• Головна
  • Вінниця візьме 8 мільйонів євро кредиту в ЄБРР на електронні квитки в транспорті
16:00, 26 червня 2015 р.

Вінниця візьме 8 мільйонів євро кредиту в ЄБРР на електронні квитки в транспорті

Вінницька міська рада дала згоду комунальному підприємству «Вінницякартсервіс» на залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку у розмірі 8 мільйонів євро для впровадження автоматизованої системи збору плати за проїзд у громадському транспорті в місті Вінниці.

За відповідне рішення проголосували 35 депутатів міськради, що взяли участь у роботі сесії.

Згідно рішення, «Вінницякартсервіс» візьме кредит у ЄБРР на 13 років під ставку Euribor (зараз ця ставка складає 0,16% річних) + Маржа, яка не перевищуватиме 6% річних і може бути знижена в залежності від кредитного рейтингу Вінниці.

За отримання кредиту Вінниця має заплатити разову комісію у розмірі 1,2% від суми кредиту (96 тисяч євро) та погашати й сплачувати відсотки за користування кредитом раз на півроку після завершення трирічного пільгового періоду.

Вінницька міськрада також доручила директору КП «Вінницякартсервіс» Катерині Бабіній укласти кредитний договір із ЄБРР, а виконуючому обов’язки міського голови Сергію Моргунову укласти із Кредитором (ЄБРР) договір гарантії повернення кредиту.

Відповідні угоди (кредитний і гарантійний) Вінницька міська рада має також погодити із Міністерством фінансів України.

«Ми вже другий рік працюємо над концепцією впровадження «електронної картки» - це перший крок до «картки вінниччинина», який передбачатиме комплекс сервісів, якими зможуть користуватись усі вінниччани. Сьогодні ми дали згоду на отримання кредиту, потрібно відпрацювати концепцію й узгодити усі позиції. Важливим за словами Моргонова є й отримання державних гарантій по цьому кредиту», - прокоментував це рішення в.о. мера Вінниці Сергій Моргунов

Передбачається, що програма впровадження електронних квітків та карток буде впровадження за 5 років.

«Картка вінниччанина» включатиме в себе можливість проїзду у громадському транспорті, користування знижками у торгівельних мережах, усі питання щодо соціального характеру, так як реєстрації у лікарських муніципальних установах; це полегшить роботу громадян для отримання субсидій – фактично – це база даних людини в одному конкретному інструменті», - додав Моргунов.

Нагадаємо, що у січні 2014 року Вінницька міська рада створила комунальне підприємство "Вінніцакартсервіс" для реалізації інвестиційного проекту впровадження в Вінниці автоматизованої системи збору плати за проїзд у міському транспорті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...