• Главная
  • Свитко запропонував дослідити, чому у Бузі дохне риба
09:58, 28 июня 2015 г.

Свитко запропонував дослідити, чому у Бузі дохне риба

25 червня у Вінницькі облраді відбулася нарада, на якій обговорювали важливі екологічні питання, зокрема: масову загибель риби на р. Південний Буг в районі населених пунктів Бохоники і Сутиски, поблизу Сабарівської ГЕС.

Про це інформує прес-служба Вінницької облради.

Представники громадськості звернулися до керівника підприємства «Вінницяоблводоканал» Василя Сиски з питаннями масової загибелі риби, що є наслідком скидання стічних вод у річку з очисних споруд.

Щодо ситуації, яка склалась у Бохониках і Сутисках, то Сиска відповів, що готовий створити комісію за участі усіх зацікавлених сторін, щоб з’ясувати причини масової загибелі риби і забруднення річки стічними водами. Варто відмітити, що складна ситуація із забрудненням річок існує і в Тульчині, і в Іллінцях, де місцеві підприємства скидають відходи у водойми.

Голова обласної Ради Сергій Свитко запропонував директору підприємства створити спільну робочу групу із представників «Вінницяоблводоканалу» та громадськості, яка має вивчити причини масової гибелі риби і забруднення річки Південний Буг; провести необхідні експертизи на якість води.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...