• Главная
  • На Сабарові студентів вчили стріляти та варити похідну кашу
22:36, 28 июня 2015 г.

На Сабарові студентів вчили стріляти та варити похідну кашу

У військово-патріотичному таборі, який розбили на Сабарові з 27 по 28 червня, випробувати себе вирішили студенти семи вінницьких навчальних закладів. Постріляти, покидати гранату, пройти полосу перешкод та навчитись прийомів рукопашного бою. А ввечері з’їсти супу з казанку та провести творчий вечір.

Дістатись до стоянки табору виявилось не просто. Від кінцевої зупинки «Сабарів» пішки довелось йти півгодини вздовж річки.

Журналіст 20minut.ua  застав студентів у «розпал» змагань. Одні з захопленістю розбирали зброю, інші з неї стріляли. Хтось вперше ходив по канатній дорозі, наче в фільмах про супергероїв.

- Сподобались прийоми рукопашного бою, мене навіть похвалили, і сказали, що я дуже здібна учениця, - розповідає 16-річна студентка транспортного коледжу Вікторія Гаврилюк.

Після стрільби та перетягування канату усіх чекав смачний суп. Ввечері студенти влаштували собі невеличкий творчий вечір, виконуючи різні завдання.

До військово-патріотичного табору приїхали студенти із семи навчальних закладів. Транспортного та податкового коледжів.  ДонНУ, Аграрного, Технічного, Торговельного та Київського фінансово-економічного університетів.

За словами організаторів, проводять такий табір з метою розвитку спілкування студентами мідж різними навчальними закладами та для виховання військово-патріотичної молоді. Табір проходить за сприяння Вінницької Молодіжної Ради, Підліткового клубу "Універ" та під патронатом Відділу молоді та туризму Вінницької міської ради. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...