• Главная
  • Вуличний театр у Вінниці: Марш порожніх каструль 2. Анотація
23:16, 28 июня 2015 г.

Вуличний театр у Вінниці: Марш порожніх каструль 2. Анотація

Тим, хто не встиг стати свідком чергової шоу-програми від Віктора Малиновського, рекомендується до перегляду…

Зранку 26 червня у Вінниці ніщо не віщувало надзвичайних подій. Та й заявлена напередодні друга частина вистави «Марш порожніх каструль» передбачала, як і минулого разу, короткий акустичний виступ самодіяльного колективу, виконання А капела гімну України і, звичайно, монолог «Палкого Борця за Справедливість», за сумісництвом пристрасного кандидата на будь-яку посаду в міськвиконкомі Віктора Малиновського. Однак в театрі свої закони. 

Акт перший

Не пропустивши можливість виміряти тиск перед тим як викрити всі злодіяння міської влади, учасники маршу дочекались появи «вождя» і виконали хвалебну оду «Порожніх каструль». За змістом твір звеличував всенародно обраного Героя і одночасно принижував Дракона, який боягузливо не виходив зі свого замку. Звинувативши доісторичне чудовисько у всіх смертних гріхах, восьмим з яких було визначено фашизм, малобюджетна рать вирішила перекрити змію головну артерію – транспортну.

Акт другий

Вуличний театр у Вінниці: Марш порожніх каструль 2. Анотація, фото-1

     

Анатомічна довідка – Дракон муніципальний з перетиснутою транспортною артерією може й далі існувати, як мінімум півтори години. Доведено досвідом.

Якщо громадянський подвиг полягає в утоптуванні пішохідного переходу під головуванням смугастого «яйцемет» Чайка в образі політв’язня з іконою, політичним гаслом і календарною датою на спині, можна вважати, що Великий Вчинок було здійснено. Правда, титанічних зусиль вистачало не всім, тому епічність драми постійно переривали сирени карет швидкої допомоги. Заважали і нецензурні коментарі громадян, які випадково почали не встигати по своїх справах. Однак, як співав один вусатий прихильник європейських цінностей: «Шоу має тривати».

Акт третій

Вуличний театр у Вінниці: Марш порожніх каструль 2. Анотація, фото-2

«Если в первом акте пьесы на стене висит ружьё, то в последнем акте оно непременно должно выстрелить». А. П. Чехов.

У пильне око вартових впадають двоє підозрілих хлопчаків, на вигляд, як вільні стрілки Шервудського лісу. При ближчому огляді учасники мирної акції протесту виявляються лицярами плаща і кинджала, вибачте, пістоля і газового балона. Ситуація розжарюється. На захист борців із беззаконням кидається до сих пір не відома Владислава Вселенська (від слова «Вселенная»). Перекладу монолог Героїні Нашого Часу не піддається, тому пропонується терплячому глядачу в оригіналі.  

Вуличний театр у Вінниці: Марш порожніх каструль 2. Анотація, фото-3

Єпіграф. Головні персонажі драми в буцегарні. Сер Ланселот роздає нагороди й анонсує новий виступ трупи. 

Завіса.        

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...