ЯК У НАС ВИМАНЮЮТЬ НАШІ ГРОШІ?
Влада своєї економічною політикою, що обвалила гривню, що розорила банки та підірвала довіру кредиторів, тепер судорожно намагається знайти гроші. За оцінками економістів, на руках в українців у тому чи іншому вигляді перебуває близько $ 100 млрд. Після всього створеного цією владою довіри ні до неї в цілому, ні до вітчизняної економіки, а тим більше до її фінансового сектору немає. Вихід - забрати гроші. Яким чином?
1) Шляхом штучного підвищення цін на життєво необхідні товари й послуги, що вже сталося. Люди змушені витрачати накопичені заощадження, адже заробітків не вистачає.
2) Штучного стримування курсу валют, в яких населення зберігає заощадження, плюс штучний дефіцит гривні в народному господарстві. Люди змушені конвертувати заощадження за заниженим курсом, а купувати продукти та інше за цінами, які в два і більше разів перевищують курс продажу долара. Так вимиваються валютні накопичення. При цьому основним покупцем долара є держава – сьогодні це фактично єдиний гравець на Міжбанку.
3) Влада пропонує всім людям задекларувати майно. При цьому задекларованими вважаються покладені в банк гроші! Як багато тепер знайдеться таких охочих?! Питання риторичне. У разі нерозміщення грошей на депозитах у банках влада хоче обкладати 30-% податком різницю між витраченими коштами (тобто, заощадженнями) і заробленими. Ціна товару для людини збільшиться на третину!
4) Розгромом банківської системи, коли люди в закритих Регулятором банках змушені викуповувати за 50% відкати свої заощадження. Кому йдуть відкати? Правильно, чиновникам від НБУ та Фонду гарантування вкладів. Чиї це люди, хто кінцевий отримувач вигоди? Питання риторичне.
Коментарі