• Головна
  • На Вінничині у військовому цеху будуть розводити свиней
16:05, 25 жовтня 2011 р.

На Вінничині у військовому цеху будуть розводити свиней

Вирощувати племінних свиней за голландською технологією на Вінниччині будуть у свинокомплексі, створеному у цеху колишнього військового заводу.

Вирощувати племінні свиноматки за голландською технологією на Вінниччині будуть у новому свинокомплексі, створеному в одному з цехів колишнього військового заводу «Маяк» у селі Селище Тиврівського району.

Щоправда, робітників на новому комплексі буде зовсім мало, не більше чотирьох осіб. За словами ініціатора створення комплексу, місцевого підприємця Петра Семенчука, усі технологічні процеси – від подачі кормів до прибирання приміщення – механізовані, а управлятиме ними комп'ютерна техніка. З її допомогою підтримуватимуть також задану температуру і вологість повітря, що має велике значення для вирощування тварин, особливо у перші місяці.

- Перед тим, як приступити до роботи, наші спеціалісти детально вивчили сучасні технології вирощування свиней, - каже Петро Семенчук. – Найбільш вдалим і прийнятним для наших умов визнали метод, який нині поширений у Голландії. Придбали аналогічне обладнання. Навіть так само, як у них, розмістили приміщення – бокс для штучного запліднення, родильний зал, місце для утримання і годівлі, ізолятор для тварин. Є окреме приміщення з усіма зручностями і для персоналу.

- Єдиний мінус - у плані створення робочих місць, - говорить співрозмовник. – Але мінімізація контакту тварин з людьми, як нам пояснювали голландці, є гарантією забезпечення належної санітарії, а це позитивно позначається на здоров'ї тварин.

На новому комплексі утримуватимуть від 250 до 300 свиноматок. Від кожної планують отримувати приплід не менше 22-х поросят.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...