• Головна
  • На Вінниччині шукали шляхи боротьби з корупцією
20:39, 30 червня 2015 р.

На Вінниччині шукали шляхи боротьби з корупцією

У Вінниці відбулося засідання круглого столу «Запобігання та протидія корупції в органах влади в умовах реформування антикорупційного законодавства України».

На ньому озвучена інформація, що найбільше фактів корупції у Вінницькій області виявлено у бюджетній сфері. Друге місце – в структурах, які пов’язані із земельними питаннями, третє місце по корупції – у контролюючих і дозвільних органах.

Розпочинаючи дискусію на тему корупції, модератор заходу старший інспектор сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації Євген Татарчук розповів про стан застосування нового антикорупційного законодавства.

«Більше півроку Україна живе за новим антикорупційним законодавством. Однак, усі структури, які борються, протидіють, або виконують інформаційно-аналітичну роботу у сфері боротьби з цим явищем знаходяться в стадії реформування чи формування. Фактично, машина антикорупційної системи працює на «холостих», так в кращому випадку Національне антикорупційне бюро України і Національне агентство з питань запобігання корупції запрацюють у грудні місяці», –сказав Євген Татарчук.


Участь у дискусії взяли представники управління «Всеукраїнська спеціальна колегія з питань боротьби з корупції та організованою злочинністю у Вінницькій області»: Олександр Ільїн та Олександр Гураш, які розповідали про роль інститутів громадянського суспільства в антикорупційному контролі дій органів влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...