0432.ua

Чи буду вінницькі підприємці працювати без касових апаратів

Коаліція домовилася про розгляд законопроекту 1718 - щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій - та законопроекту 2690 першими в середу, 1 липня.

Про це йшлося на раді коаліції.

 Усі лідери п'яти фракцій коаліції домовилися про те, що на засіданні податкового комітету, узгоджується текстова частина закону (1718). Усі п'ять лідерів фракцій коаліції підтримали пропозицію про те, щоб проголосувати закон, який повністю скасовує запровадження касових апаратів для другої групи підприємців. Це ті, у кого дохід до півтора мільйона гривень.

Сьогодні, 1 липня, о 9:00 має відбутися засідання податкового комітету, де дані пропозиції будуть оформлені як закон, і згодом Верховна Рада України буде голосувати за ці пропозиції.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать