Свитко хоче перевірити чи гідний очільник Вінницької РДА своєї посади

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко звернувся з листом до голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія щодо надання інформації про виділення земельних ділянок у Вінницькому районі за період з 2002 по 2014 рік та відповідності голови Вінницької районної державної адміністрації Віктора Шмігеля займаній посаді.

Про це інформує прес-служба Вінницької облради

«Такий крок очільника обласної Ради викликаний великою кількістю звернень громадян до керівництва обласної Ради та складною ситуацію, яка існує у Вінницькому районі щодо питання виділення земельних ділянок громадянам, зокрема учасникам АТО.

У листі-відповіді голови райдержадміністрації Віктора Шмігеля було зазначено, що інформація, яку просить надати очільник обласної Ради, є конфіденційною. А відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

У зв’язку з цим голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся до очільника облдержадміністрації Валерія Коровія з проханням дати роз’яснення, яка інформація щодо виділення земельних ділянок фізичним чи юридичним особам, є конфіденційною для голови Вінницької обласної Ради, а також запропонував доручити головам районних державних адміністрацій надати Вінницькій обласній Раді інформацію щодо виділення земельних ділянок у районах фізичним та юридичним особам для ведення фермерського господарства, особистого селянського господарства, садівництва, тощо за межами населених пунктів відповідно до розпоряджень голів райдержадміністрацій, прийнятих з 01.01.2002 року до 01.01.2014 року.

Крім того, Сергій Свитко попросив розглянути питання щодо відповідності голови Вінницької районної державної адміністрації Віктора Шмігеля займаній посаді», - повідомляє прес-служба відомства.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
18 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов