0432.ua

У Вінниці розпочнеться відродження «Райдуги»

Вінницька міська рада виділила 1 млн гривен на реконструкцію кіноконцертної зали «Райдуга», що знаходиться на території Центрального міського парку культури й відпочинку.

Згідно затвердженого на сесії міськради рішення про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік, зазначені кошти виділені шляхом перерозподілу видатків на будівництво.

Як повідомив директор Центру концертних та фестивальних програм Масим Філанчук, у підпорядкуванні якого знаходиться «Райдуга», виділених коштів не вистачить провести реконструкцію кіноконцертної зали, але дозволить виготовити проектно-кошторисну документацію та розпочати ремонт несучих конструкції, аварійний стан яких призвів до закриття «Райдуги» у 2014 році.

Загалом, на ремонт «Райдуги» місто просило допомоги у депутатів Вінницької обласної ради ще рік тому, але через зговір депутатів з «Батьківщини» та колишньої Партії регіонів, кошти не були виділені, і кіноконцертна зала була закрита на невизначений термін.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать