Вінницький нардеп Григорій Заболотний про «згубну позицію» Кабміна щодо аграріїв
Сьогодні, 1 липня, вінницький парламентарій Григорій Заболотний на своїй сторінці у Фейсбук охарактеризував позицію Уряду щодо переходу АПК на загальний режим оподаткування з 1 січня 2016 року як «згубну позицію». Зокрема, народний депутат написав:
«До Верховної Ради направлена Бюджетна резолюція на 2016 рік. У цьому проекті передбачено перехід на загальний режим оподаткування АПК вже з 1 січня 2016 року.
Уряд посилається на вимогу МВФ. Ця позиція є згубною для галузі і йде в розріз з перспективою розвитку аграрного сектору України.
В Коаліційній угоді (ст.12.п.1.) прописано позицію про збереження спецрежиму ПДВ для АПК до 1 січня 2018 року.
Коаліційна угода - це дорожня карта для уряду, основа для формування бюджетної політики.
Я думаю, що Мінфін не прорахував всі негативні наслідки при скасуванні спецрежиму для АПК і в цілому для економіки України.
Прошу аграріїв і всіх небайдужих відгукнутися на дану інформацію».
Коментарі