План призову виконали на 100%, вінничан в АТО не направляють

Завдяки злагодженій співпраці місцевих органів влади, самоврядування, військових комісаріатів області заходи призову на строкову військову службу виконані в повному обсязі та у встановлені терміни.

Про це інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Призвано та відправлено до українського війська 1300 осіб. Із них 800 осіб проходитимуть військову службу у військових частинах Сухопутних військ ЗС України, 416 – у Національній гвардії України, 84 - у Державній спеціальній службі транспорту. Крім того 44 юнаки буде проходити службу у першому окремому полку Президента України, 226 – навчатимуться у 190 навчальному центрі (м. Полтава), 112 юнаків проходитимуть навчання у 169 навчальному центі (смт. Десна) і 48 – 184 навчальному центрі (с. Старичі, Львівської області). У військових частинах Повітряних сил ЗС України проходитиме службу 186 осіб, а в частинах центрального підпорядкування Генерального штабу ЗС України – 248.

Зважаючи на складну ситуацію на Сході держави – виникали певні проблемні питання, які в основному були пов’язані з побоюваннями призовників, їх батьків та рідних, в тому, що вони будуть відряджені до зони АТО. Але, згідно рішення Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України жоден призовник, призваний на строкову військову службу, в зону проведення АТО направлений не був.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов