«Лікарі так шукали вену, що порізали нашу дитину», - стверджує Володимир Щур

Житель села Росоші Липовецького району Володимир Щур переконаний, що його семимісячна дочка Дарина постраждала через непрофесіоналізм лікарів районної лікарні.

21 червня у дитини піднялась температура, почалась блювота.

– Наступного дня ми звернулись до Липовецької районної лікарні, — каже чоловік. — Коли медики обстежили доньку, то сказали, що всі підозри на вірусну інфекцію. Приписали ліки. Але дитині краще не ставало, й ми поїхали до Вінницької обласної дитячої лікарні. Там не було вільних місць, й нас перенаправили до районної лікарні в інфекційне відділення.

0_2ff51fccfbcfbab6ecfc50cadbd9ff11.jpg

Але медиків чомусь обурив наш приїзд й вони скаржились: «Нащо нам таке щастя? У Вінниці нема місць, а нам це «розгрібати». Коли ж заспокоїлись, Даринку забрали до маніпуляційної ставити крапельницю. Близько години вони не могли знайти на ручках донечки вени, щоб поставити катетер. Тоді зробили два надрізи на ніжках. Але й таким чином вени лікарі так й не знайшли, тому довелось накладати шви. Донечка від болю кричала, ми злякались. Згодом медики викликали з Вінниці санавіацію. Нас із дитиною поклали до обласної клінічної дитячої інфекційної лікарні. Через кілька хвилин медпрацівники поставили катетер на тому самому місці, де були порізи. А тоді ходили й сміялись, що у районі такі фахівці.

Синці на руках Даринки сходять, але через надрізи їй важко стати на ногу. Також у дитини психологічна травма.

Володимир Щур звернувся до прокуратури й просить медиків бути уважнішими та професійно виконувати свою роботу.

– Адже у тій ситуції ми боялись, що дитину можуть зарізати. Навіщо так мучити? Чи у лікарів самих немає дітей?

В інфекційному відділенні Липовецької районної лікарні повідомили, що надали дитині кваліфіковану допомогу.

– У дитини два дні перед тим була температура, — каже завідуючий Анатолій Гнатовський. - У понеділок батьки дзвонили до сімейного лікаря, і їй було назначено лікування. Дівчинка перенесла пневмонію після народження, у неї діатез, дисбактеріоз, проблеми з харчуванням. У вівторок батьки завезли дитину до обласної дитячої лікарні. Наступного дня звернулись до нас. У картці було написано, що від госпіталізації вони відмовились.

Дівчинка була зневоднена, вона майже нічого не їла та не пила. Почали проводити інфузійну терапію. Вкололи голкою раз, два, але нічого не вийшло. Тоді на ніжках зробили надрізи, щоб ввести рідину. Батьки були попереджені. Зробили загальне й місцеве знеболення, дитинка не плакала. Але також нічого не вийшло. Відразу викликали санавіацію з Вінниці. Звісно, у всьому звинувачують медиків. Але ніхто не запитає, чому рідні дівчинки чотири дні сиділи й нічого не робили. Адже дитина надійшла до нас «проблемна», без лікування.

Ситуацію коментує головний лікар Вінницької обласної клінічної дитячої інфекційної лікарні Людмила Бровінська.

– У Липовці працюють висококваліфіковані лікарі. Не варто забувати, що є багато причин, через які вени важко знайти. Це можуть бути різні ситуації, дитина може бути зневоднена через блювоту.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
172 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов