Олександр Домбровський: «Запровадження касових апаратів не повинно бути тягарем для малого бізнесу»

Відміну запровадження касових апаратів для представників дрібного бізнесу підтримав парламентарій від Вінниці,   перший заступник голови парламентського комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський.

«Ще будучи міським головою Вінниці, губернатором Вінниччини, завжди керувався принципом – мінімум політики, максимум економіки. Тобто, розвиток держави передусім залежить від її економічної міцності та потужності. У свою чергу, передумовою цього є сильний та ефективний бізнес. І це стосується не тільки великих підприємств, а й можливості будь-кому з українців організувати та розвивати свій невеличкий бізнес. Таких підприємців держава повинна підтримувати, і ні в якому разі не заважати їм. Протягом останніх місяців із представниками малого бізнесу зустрічаюся регулярно – ледь не щодня. Їм нині надзвичайно складно вижити в економічній ситуації, що склалася в країні. А запровадження РРО – касових апаратів – та їхнє обслуговування для малого бізнесу стає ще одною проблемою. Люди зверталися до мене і за порадою і з проханням зробити все можливе, аби з першого липня цього року їх все ж таки  не зобов’язали встановлювати ці касові апарати.  Адже, чим дрібніший суб’єкт підприємництва, тим дорожче йому коштуватиме застосування РРО. Крім того, зрозуміло, що такий підхід  створить нерівні конкурентні умови для ведення підприємницької діяльності суб’єктами господарювання. Підкреслюю — цього допускати неможна!  На обговореннях у Комітетах Верховної Ради, під час дискусій та консультацій я відстоював саме цю позицію. Приємно, що порозуміння було досягнуто:  народні депутати почули голоси підприємців і відреагували адекватно» , — переконаний Олександр Домбровський.

Як відомо, у середу, 1 липня, Верховна Рада дозволила не встановлювати касові апарати підприємцям, які працюють у сферах торгівлі, громадського харчування та послуг за умови, якщо їхній річний валовий дохід не перевищує 1 млн грн. Парламентарії підтримали відповідний законопроект 248 голосами.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
17 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов