Що робити, аби мати газ після першого липня - і досі не кажуть

Якось буде?.. У минулому номері RIA писала про те, що з першого липня вінничани мають нового постачальника газу - “Вінницягаз Збут” замість “Вінницягаз”. Перше липня настало, але в прес-службі “Вінницягаз” і досі не можуть сказати, що потрібно робити вінничанам, де і як укладати договори з новим постачальником.

З першого липня в Україні розділяють транспортувальників та постачальників газу споживачам. Одне й те ж підприємство не має більше права займатися і транспортуванням, і постачанням газу. Так вимагає Закон “Про ринок природнього газу в Україні”, який президент Петро Порошенко підписав ще 30 квітня цього року. Тому вінничани тепер отримуватимуть газ не від “Вінницягаз”, а від нової юридичної особи - “Вінницягаз Збут”. А з новою юридичною особою потрібно укладати нові договори для того, щоб і надалі мати газ вдома. І ще вінничанам автоматично змінять особовий рахунок. Теж з першого липня.

Що робити вінничанам, куди йти з паперами, чи потрібно відкласти всі справи й ставати в чергу для укладення нового договору, чи можна й не поспішати? Незрозумілим є питання із субсидіями - їх теж потрібно переоформлювати, чи робитимуть це автоматично? На всі ці питання у прес-службі “Вінницягаз” не могли відповісти ні за тиждень до першого липня, ні 30 червня, ні, власне, першого липня. Там переконують, що поспіх у такій складній справі недоречний, а розповісти про всі нововведення зможуть лише третього липня на прес-конференції із вінницькими ЗМІ. Можливо, на цій прес-конференції зможуть розповісти також, чому у “Вінницягаз” так затягнули з інформаційною кампанією і не повідомили вінничан заздалегідь. Адже ліцензію на постачання газу споживачам ПАТ “Вінницягаз” втратило ще наприкінці травня цього року.

Єдине, в чому були впевнені у “Вінницягаз” станом на 22 червня цього року, за тиждень до змін - доведеться укладати нові договори. Можливо, такі договори приноситимуть вінничанам інспектори. А, можливо, доведеться робити це самотужки і вистояти в чергах. У прес-службі “Вінницягаз”, знову ж таки, тільки розводять руками: поки що нічого не знаємо.

Експерт RIA, юрист Євген Зільберт, натомість каже, що примірник такого договору вінничанам мали б показати ще за 30 днів до першого липня. А щоб не створювати паніку та черги, договори (якщо умови постачання газу залишаються незмінними) можна було б автоматично переоформити.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
34 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов