Ладижин може стати учасником канадського проекту

 17 червня Ладижин відвідала делегація представників проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (проект ПРОМІС). Серед них експерти з питань демократичного врядування та місцевого розвитку Канади та України, представники посольства Канади в Україні та консультант із питань гендерної політики.
   Реалізація проекту розрахована на 6 років і повністю фінансується за кошти канадських муніципалітетів.
  Члени міжнародної делегації ознайомились з містом, аби оцінити можливість для подальшої співпраці та реалізації проекту, який спрямований на впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку українських міст.
   Як повідомив головний експерт із питань демократичного врядування і місцевого розвитку проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін, для участі буде відібрано 16 міст у чотирьох областях України: Полтавській, Івано-Франківській, Вінницькій та Запорізькій.
  - У нас зараз є значно більше заявок із цих 4 областей. Тому ми, власне, зараз їздимо в міста для того, щоб ознайомитись і визначитись із подальшою співпрацею. Тому що ми розраховуємо працювати шість років,- пояснив Ігор Лепьошкін.
  Ладижин під час зустрічі із делегацією представляв перший заступник міського голови Павло Анущенко. Він у ході зустрічі презентував соціально-економічну ситуацію в місті, наголосивши, що в Ладижині найвищі середні зарплати по області, найбільший обсяг виробництва промислової продукції на Вінниччині  та  найкращі бюджетні показники у перерахунку на одного мешканця.
   На зустрічі були присутні представники бюджетних організацій та установ, а також громадські активісти та підприємці.
  Досить багато уваги учасники зустрічі приділили обговоренню співпраці міста з компаніями МХП та ДТЕК, яка реалізується через агенцію місцевого економічного розвитку.
   Як зазначив Ігор Лепьошкін, проект ПРОМІС має три основні напрями реалізації: запровадження прозорості й ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування, створення сприятливого середовища для розвитку малого і середнього бізнесу, а також підтримка процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому та регіональному рівнях. 
  - Ми не вибираємо чи місто підходить нам, а швидше дивимось, чи та діяльність, якою ми будемо займатися, підходить для міста,- каже експерт.
   До слова сказати, члени делегації були задоволені побаченим у місті і навіть дехто з них висловив бажання переїхати до нашого Ладижина на проживання.
    Представники міської влади висловили сподівання, що Ладижин все ж потрапить до переліку міст для реалізації міжнародного проекту.
  Тож наразі залишається чекати на результати: чи відберуть Ладижин для участі у конкурсі?

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
20 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов