40 вінницький вулиць та 24 села отримають нові імена

До 21 листопада обласний центр має перейменувати 40 міських вулиць, площ та провулків, які досі носять імена діячів та подій комуністичної доби.

Так само на Вінниччині під декомунізацію потраплять мінімум 24 населених пункти. І лише Ворошилівка Тиврівського району має шанси зберегти свою козацьку історичну назву, яку ще в 16-му столітті отримала від прізвищ козаків Вороша і Шила.

Зокрема, по Вінниці архітектор міста Олександр Рекута вже нарахував 127 позицій на перейменування. Однак багато з них є спірними, тому потребують обговорення.  

А голова робочої групи з «нових імен» вже заявив, що вандалізму із перейменуваннями не буде.

– Нам потрібно визначитися, за якими критеріями будемо здійснювати перейменування вулиць. Я схиляюся до історичних назв або ж назв, пов’язаних з особами, які зробили значний внесок для міста, або ж подіями, пов’язаними з містом, — пояснив заступник мера Андрій Рева. — Але в той же час ми повинні пояснювати людям, чому вносимо таку пропозицію. Важливим елементом буде проведення громадських слухань на тих вулицях, які підлягають перейменуванню. Закон є достатньо жорстким, і в разі неприйняття рішення міською радою про перейменування вулиць та площ, які підлягають під нього, до 21 листопада – це зобов’язаний буде зробити голова обласної державної адміністрації. У першочерговому списку на нові імена та повернення історичних назв вже 40 об’єктів – від вулиці Чубаря на Тяжилові до Стахурського на Вишеньці...

По області вже маємо 24 села, що отримають нові назви. Це два Жовтневих, Комунарівка, Кіровка, Кірове, Червона Володимирівка, Пролетар, Жданівка,   Комсомольське, три Радянських, дві Ленінки, Петровське, Ленінська Слобода та Червона Трибунівка, Русава-Радянка, Свердлівка, селище Тельмана, Чапаєве, дві Чапаївки та Червона Зірка. А про казус із нашою Ворошилівкою вже знає вся Україна!

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов