“СІРІ ОРЕНДОДАВЦІ” ВІННИЧЧИНИ МАЮТЬ БУТИ ГОТОВИМИ ДО СПЛАТИ ПОДАТКІВ

Мешканці Вінниччини, які не є підприємцями і здають житло в оренду, повинні щоквартально платити податки.

Державна фіскальна служба вже почала штрафувати «сірих» орендодавців, повідомляє «Domik.ua».  Українці, які володіють кількома житловими площами, довгий час вільно здавали їх в оренду, мали додатковий прибуток та не особливо переймалися сплатою податків. Тепер прибутками від такого бізнесу доведеться ділитися з державою. У Києві вже є перші оштрафовані за приховування прибутків від оренди. Фіскальна служба почала процес виявлення «сірих» орендодавців і на Вінниччині.

Чиновники нагадують: кожен громадянин, який не є підприємцем, але здає квартиру, будинок чи навіть кімнату в оренду, довгострокову або подобову, має платити податок з отриманого прибутку. Податки сплачуються щоквартально. Якщо дохід від оренди складає понад 12,8 тисяч гривень на місяць, тоді доведеться 15% віддати державі. В усіх інших випадках сплачується 20%. Якщо буде доведено факт неофіційної здачі житла в оренду, нелегальному підприємцю доведеться сплатити чималий штраф – від 17 до 34 тисяч гривень.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов