Тепер вінничани можуть безкоштовно телефонувати на «Цілодобову варту» з мобільного

Відтепер вінничани, які користуються послугами мобільних операторів Київстар та МТС, можуть телефонувати на Цілодобову варту за номером 15-60  безкоштовно. Про це повідомляють у Вінницькій міськраді.

Відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» став основним пунктом, куди «стікається» вся інформація, пов’язана із будь-якими проблемними ситуаціями в місті. Диспетчери цієї служби мають можливість оперативно зв’язатись із своїми колегами з різних підприємств, які надають послуги вінничанам, та повідомити про наявність тієї чи іншої проблеми. Усі дзвінки, які надходять до відділів «Цілодобова варта» та «Гаряча лінія» фіксуються у єдиній базі, що дає можливість контролювати строки та якість виконання робіт по усуненню аварійних ситуацій.

«Для покращення зв’язку з операторами «Цілодобової варти», відтепер до них можна додзвонитися безкоштовно з номерів Київстару та МТС», – повідомила начальник відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук.

Також нагадаємо, що окрім як напряму зателефонувати на Цілодобову варту за звичним номером 15-60, вінничани мають можливість звернутися і через «Мапу звернень громадян», яка розташована на сайті міської ради.

Крім того, покращення зв'язку з операторами «Цілодобової варти», в тому числі й з мобільних телефонів, з початку грудня у відділі додатково запрацювали кілька ліній телефонного зв’язку: 65-15-60, 60-15-60, 59-50-39 та (0800) 601560

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов