• Хокейні «Леви» здобули важку перемогу у Вінниці
10:40, 27 жовтня 2011 р.

Хокейні «Леви» здобули важку перемогу у Вінниці

У виїзній грі проти «Гайдамаків», львівські «Леви» все-таки зуміли здобути важку перемогу, хоча й не із таким переконливим рахунком, як у домашній грі, повідомляє журналіст Вголосу.

Вінничани були повні бажання помститися львів’янам за принизливу поразку в Новаяворівську 9:0 у першому колі, тому на гру при власних трибунах вийшли надвумотивованими. Варто зазначити, вінницьким хокеїстам таки вдалося добряче попсувати нерви галичанам. Незважаючи на те, що «Гайдамаки» наразі замикають турнірну таблицю, перемога «Левам», які йдуть четвертими, далася не легко. Перший період завершився з мінімальною перемогою галичан 1:2. І це, як не дивно, був єдиний відрізок гри, який «Гайдамаки» програли, здавалося, більш майстерним гостям.

У другому періоді матчу, хокеїсти потішили вболівальників аж шістьома шайбами: по три в активі кожної з команд. Таким чином, на заключну перерву колективи відправилися за мінімальної переваги «Левів» - 4:5. У вирішальній же частині гри львів’яни таки зуміли підтвердити свою перевагу, довівши матч до мінімальної перемоги - 6:5. Одним словом, і вовки ситі, і вівці цілі.