• Головна
  • Вінницю накрила хвиля самогубств
12:44, 27 жовтня 2011 р.

Вінницю накрила хвиля самогубств

Сім спроб звести порахунки з життям зафіксовано у Вінниці за тиждень, з 17 по 23 жовтня. Три спроби самогубства виявились трагичними.

Діагноз рак: навіщо мучитись?
Одному з вінничан, який намагався накласти на себе руки, 83 роки. Коли чоловік дізнався про смертельний діагноз - рак, вирішив сам вкоротити собі віку. Дідусь випив соляну кислоту. Його врятували, але він отримав хімічний опік стравоходу і ротової порожнини.
А от ще одного чоловіка поважного віку врятувати не вдалось. 70-річного вінничанина турбувало хворе серце, він двічі переніс інсульт. Наступного серцевого нападу вирішив не чекати і вистрелив собі в голову з рушниці. Смертю завершились ще дві спроби суїциду. Повісились 38-річний чоловік з  вул.Блюхера і 52-річний чоловік з Хмельницького шосе. Обставини смерті останнього поки невідомі.
Молода дівчина, 16-ти років, намагалась порізати собі вени після сварки із друзями. Конфлікт стався у суботу, 22 жовтня, в одному з вінницьких гуртожитків. Дівчину врятували лікарі "швидкої", вона була напідпитку. Студентка зараз перебуває у лікарні. Ще одна молода людина, 22-річний хлопець, будучи напідпитку, хотів укоротити собі віку, порізавши вени. Хлопця доставили у лікарню швидкої допомоги.

Почув вирок і поліз у петлю
Причиною спроби самогубства 38-річного чоловіка став новий судовий вирок і реальний термін покарання за гратами. Ув'язнений намагався повіситися у камері вінницького СІЗО. Як повідомила прес-служба управління Департаменту виконання покарань у Вінницькій області, чоловік отримав строк за крадіжку і грабіж і повинен був через кілька днів їхати у колонію, де мав відбувати покарання. Також за повідомлення прес-служби управлінням Департаменту, чоловіка засудили вже вчетверте, раніше він відбував покарання терміном 15 років за скроєний тяжкий злочин.
Повішаного помітили працівники режимної служби, вийняли з петлі і викликали лікарів. Коли бригада швидкої допомоги приїхала, самогубець був у комі. Через три дні з лікарні його повернули до в'язниці. Наразі стан здоров'я його задовільний.

Осіння депресія?
Лікарі Вінницької міської станції швидкої допомоги зазначають, що справді є періоди, коли зростає кількість суїцидів - це весна, осінь і... повний місяць. Однак, від чого це остаточно залежить, сказати не можуть.

- Наприклад, влітку і справді менше прикрих інцидентів. Можливо, пора року впливає чи сонячна активність. А можливо, і тому, що у цей період загострюються хронічні захворювання, - пояснює Валентин Фіщук, керівник станції швидкої допомоги.

Лікарі радять, коли ми бачимо, що рідній людині або якомусь перехожому потрібна наша допомога, то, перш за все, що потрібно зробити, не залишати людину на самоті. Говорити і пояснювати, що всі проблеми можна вирішити. Просто бути поряд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...