Чи стане колишній депутат Вінницької міської ради Сергій Щетинін генералом?

Досвідчені місцеві політики намагаються доказати вінничанам, що у них ще є порох в порохівницях. До авансцени міського політикуму у доволі незвичний спосіб намагається повернутися громадській діяч, підприємець, а тепер ще й пенсіонер Сергій Щетинін. Безстроковим голодуванням він вирішив змусити вінничан привернути увагу до «повернення конституційного ладу» в Україні.   

«Зірка» С. Щетиніна яскравими барвами сяяла на вінницькому обрії за часів мера Дмитра Дворкіса та Помаранчевої революції. Також вінничани пам’ятають спробу самогубства через спалення Сергія Михайловича підчас намагання звільнити головного податківця області В. Деця (до речі, облитий тоді бензином костюм «революціонер» досі зберігає, та готовий продати «на аукціоні» за $3 млн.) та особисту спробу захоплення підприємства на Старому місті. Останнім часом про колишнього депутата міськради згадують з приводу його чергових намагань балотуватися в президенти без грошової застави та змінити Конституцію.

Саме ідея внесення змін до Основного Закону виключно на референдумі змусила людину з 27 червня розпочати голодування. Навіть після тижневої відмови від їжі, прес-конференція С. Щетиніна привернула увагу лише кількох місцевих журналістів. До речі, символічно, що представників ЗМІ він запросив саме на обідню перерву. Щоб відчули, як воно без харчування… Сергій Михайлович пояснив, що перші дні відчував себе трохи погано, а потім звик, а оскільки «в роті пересихає», то йому потрібно постійно вживати воду.   

Погодитися на голодування вінничанина змусили обставини. Він вважає, що лише так приверне уваги суспільства «до байдужості, зневіри, війни та громадянського обв’язку», тобто, щоб «усі усвідомили, що мають скористатися своїм правом на зміну Конституції». Починаючи з Ющенка кожний президент «змінював» її користуюсь не законними, на думку Щетиніна, засобами, а для цього потрібен виключно референдум, на якому народ висловиться….

Поки активний вінничанин натхненно розповідав про мету і те, що 10 років свого життя витратив на системне вивчення цього питання, журналісти відверто нудьгували. Деякі роздивлялись в мобільному телефоні стрічку новин у соцмережах, деякі тихенько спілкувалися про власне життя. Привернути увагу преси Сергію Михайловичу вдалося згадування президента. Виявляється, в 2002-му Петро Порошенко став почесним головою ГО «Ми разом», яку з тих пір очолює Щетинін.      

«Після президентських виборів він про це мабуть забув. С заявою про складання повноважень не звертався. Ми ще не вирішили, що з цим робити, - зазначив голодуючий…

З ким саме голова громадської організації має вирішувати «майбутнє» Порошенка, він не зазначив. До речі, вінничани пам’ятають, як на початку 1990-их під міськрадою голодував інший місцевий політик, громадський діяч та доцент кафедри педінституту Володимир Мулява. Вдень чоловік насправді нічого не їв. Голодування завершилося тим, що вінничанина призначили на відповідальну посаду в Міноборони в підвищили у військовому званні з єфрейтора до генерала-майора.

Якщо враховувати, що С. Щетинін «на публіці» з’являється переважно підчас певних буремних подій, то складається враження, що намагання «привернути увагу народу» має підтекст. А чому б не повторити шлях в генерали?..  Інакше здається, що «революційне» минуле призвело до незворотних наслідків у людини.

У будь-якому випадку вінницькому «театру політичного абсурду» не позичати «зірок». Майже кожна з них чудово працює з публікою, як соло, так і в рамках спільних «подій». Важко вигадати таку "родзинку", що стане в нагоді та ефектно зірве овації…

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов