Вінничанина-нардепа Мельничука судитимуть 13 липня

Печерський суд Києва розгляне справу екс-комбата «Айдару», вінничанина і нардепа, якого позбавили недоторканості, Сергія  Мельничука 13 липня. Про це заявила суддя Васильєва.

Печерський суд Києва прийняв ухвалу про призначення розгляду по суті цивільного позову Андрія Доманського в інтересах Сергія Мельничука про захист честі і гідності та ділової репутації на 16:45 13 липня.

«Суд вважає, що дана справа може бути призначена до судового розгляду»,- заявила суддя Васильєва.

При цьому адвокат Андрій Доманський зазначив, що ГПУ не надала захисту ніяких документів у відповідь за даним позовом.

При цьому він зазначив, що не бачить необхідності зниження або збільшення позовних вимог.

«Просимо суд призначити справу до розгляду по суті»,- сказав він.

Під час спілкування з журналістами Мельничук уточнив, що вимагає від Шокіна, Зубкова і ГПУ публічного вибачення та спростування інформації, яка була поширена щодо нього.

Зокрема це стосується інформації, викладеної у поданні Генпрокуратури, по даним на розгляд парламенту заявам про те, що батальйон «Айдар» є озброєним бандформуванням, а також заяви про те, що нардеп переховується від слідства і покинув країну.
Крім того, Мельничук просить суд зобов'язати ГПУ відкликати подання в парламент і зняти з нього звинувачення.

«Немає моральної компенсації, ми за справедливість, ми виступаємо за те, щоб інформація неправдива була спростована тим же шляхом, яким вона була поширена і в даному випадку нам досить вибачень», - зазначив Доманський.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов