У Вінниці відкрили новий фонтан (Фото+Відео)

У Вінниці побільшало фонтанів. Наприкінці червня нову водну споруду встановили біля заводу "Маяк", що знаходиться біля західного автовокзалу. Вона розташувалася на місці колишнього водограю.

Раніше на цьому місці знаходився великий фонтан із кількома басейнами. Він перестав працювати ще на початку 90-х і помалу руйнувався від часу. Відновлювати та утримувати водограй таких розмірів було нерентабильно через значне використання води та електроенергії, яку споживали двигуни, що забезпечували циркуляцію води. Тому на заводі вирішили колишні басейни перетворити на клумбу, а в одному обладнати фонтан. 

Новий водограй має форму гриба по якому стікає вода. Цікаво, що дно басейну, у якому знаходиться фонтан, вкрите камінням і вода не затримується, а просочується крізь нього не утворюючи водної поверхні. 

У Вінниці відкрили новий фонтан (Фото+Відео) (фото) - фото 2
У Вінниці відкрили новий фонтан (Фото+Відео) (фото) - фото 3
У Вінниці відкрили новий фонтан (Фото+Відео) (фото) - фото 4
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов