• Головна
  • Вінницького програміста забирає корпорація Google
17:00, 27 жовтня 2011 р.

Вінницького програміста забирає корпорація Google

Вінничанин Віталій Невідомий, 22-річний випускник Вінницького політеху, вже у листопаді розпочинає роботу в головному офісі Google.

Лист з пропозицією роботи надійшов на е-мейл Віталія ще на початку цього року. Серед іншого там було сказано, що компанії подобаються результати, які Віталій показав на олімпіадах і змаганнях програмістів. Наразі робочий контракт і віза у Віталія Невідомого на руках. Підйомних вистачає для переїзду у Сполучені Штати разом із дружиною Тетяною, теж програмісткою. За три місяці подружжя має знайти житло, а поки житиме в готелі.
Про комп'ютер колись тільки мріяв
"Комп’ютерна лихоманка" розпочалася у Віталія у школі. Пригадує, спершу родина жила у невеличкому селі Пояски на Житомирщині, а в класі було аж 5 школярів. Дев'ятий клас Віталій закінчував вже у Вінниці, тут нарешті батьки купили сину недорогий комп'ютер, про який той мріяв два роки. Закінчував Віталій школу №22.
- Я тихенько сидів на уроках і вивчав, що мене цікавило. У відмінниках не був, - зізнається Віталій. - Серйозно узявся за комп'ютерні науки на другому курсі університету.
Обери, де хочеш працювати
Поїздці на інтерв'ю у Штати передувала телефонна розмова-співбесіда. Віталій помітив, що увагу звертали на вміння мислити, а не на знаходження правильного рішення.   
- Я не так добре знаю англійську, але, виявляється, достатньо, - Віталій згадує поїздку на співбесіду у Сполучені Штати. - Професійний склад компанії багатонаціональний - там я помітив росіян, індійців, американців, китайців, японців. Мені запропонували обрати крапку на мапі, де б я бажав працювати. І я обрав головний офіс. Особисто знаю двох вінничан, які працюють у представництвах цієї компанії, але я буду першим, хто потрапив у її "серце" - головний офіс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...