Вінничанка слідом за донькою почала вчитися східним танцям

Вінничанка Тетяна розповіла, що першою на східні танці пішла Софія. Та коли матуся дізналася, що в цій школі є і група для дорослих, не роздумуючи також записалася.

– Красу східного танцю мені відкрила Алла Кушнір із проекту «Україна має талант» і малесенька дівчинка, яка теж брала там участь і робила неймовірні хвилі животиком. Тоді я вирішила: як тільки трішки підросте моя доця, неодмінно має зайнятися східними танцями. Чоловік підтримав мою ініціативу.

0_afa69339216e4490c009ce4b793e6353.jpg

Зручно тим, що тренуємося ми в один і той самий день з різницею в годину. Чоловік відводить донечку на тренування, потім терпляче чекає, коли ми повернемось разом, і радо зустрічає словами: «Нарешті прийшли мої танцівниці», — розповідає Тетяна. — Доця займається вже більше року в «Шехеризаді», й з першого заняття вона жодного разу не попросила пропустити тренування. Їй подобається, як танцює тренер – її улюблена Вікторія Сергіївна. І вона робить все для того, щоб згодом танцювати не гірше.

Східний танець може бути легким і плавним, як політ птаха, і стрімким та водночас граційним, як пантера на полюванні. Крім того, це допомагає здобути струнке та підтягнуте тіло. А для маленьких дівчаток, у яких саме формується фігура, уроки танцю необхідні для рівної постави і гарної ходи. Займаючись цим стилем, дівчата з дитинства розуміють, що таке жіночність. Східний танець формує у дівчат почуття гідності та правильну самооцінку.

0_2328f3a761df934a12d9aadf0d52a5c3.jpg

– Знаю по собі: якою б я втомленою не була після роботи, на тренуванні відкривається друге дихання, забуваються всякі негаразди. Завдяки танцям мені ніхто не дасть мій реальний вік, тому я його нікому не називаю (сміється). Навіть якщо перші мої спроби зробити новий рух схожі на «муки паралізованого коника», я все одно отримую море позитиву.

До речі, саме донька підтримувала Тетяну на її першому виступі. Вона впевнено танцює перед великою кількістю глядачів і допомагає мамі побороти страх перед сценою.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов